Slovenský evanjelický augsburského vyznania cirkevný zbor v Prahe

Slovenský evanjelický cirkevný zbor augsburského vyznania v Prahe

Najbližšie poSPOLU nás čaká v stredu, 20.5

Milí priatelia,

dúfam, že napriek tomuto zamrznutému týždňu (Pankrác, Servác, Bonifác…) sa máte dobre a neuberá to príliš vašej životnej energii.
Vrámci zvýšenia vašej životnej (a hlavne duchovnej!) energie, by som vás rada pozvala aj na poSPOLU stretnutie, kde spolu, verím, môžeme čerpať energiu a iné od Pána Boha.

Najbližšie poSPOLU nás čaká už budúcu stredu, 20.5., od 19.00 v zborovke. Môžete sa tešiť na začiatok novej série – v nasledujúcich týždňoch sa na poSPOLU stretnutiach budeme zaoberať modlitbou a pracovať a rásť v tejto oblasti.

Tešíme sa na vás.

A poSPOLU bude pokračovať samozrejme aj v júni, a už dopredu si môžete poznačiť dva dátumy – sobotu 6.6. a tiež stredu 17.6. O ďalších podrobnostiach budeme samozrejme včas informovať.
Už dopredu avízujem, že vzhľadom na to, že my pracujúci nemáme letné prázdniny (fňuk), plánujeme sa na poSPOLU stretávať aj počas leta – konkrétny formát a termíny včas oznámime.

Majte sa krásne a do skorého videnia,

Petra a tím poSPOLU

Aktuálne

Aktuálne

Chrám Svatého Michala, V Jirchářích 14/152, 110 00 Praha 1-Nové Město

Návrat hore