Milí priatelia,
dúfam, že si užívate príjemný víkend, či už sa tešíte z letného počasia, alebo sa pred ním skrývate.
A tiež dúfam, že sa už tešíte aj na ten nasledujúci víkend, počas ktorého sa uskutoční aj ďalšie poSPOLU.
Veľmi radi sa s vami uvidíme v sobotu 6.6., od 18:00 a stretnutie sa uskutoční v našom byte na Žižkove (v zborovke nás teda nehľadajte!)
Budeme pokračovať v sérii o modlitbe a začneme podrobnejšie preberať modlitbu, ktorú Pán Ježiš učil svojich učeníkov.
Ešte niekoľko praktických informácii:
Adresa je Zelenky-Hajského 2, najbližšia zastávka je Biskupcova. Zvonček nefunguje úplne spoľahlivo, radšej nám napíšte správu, alebo zavolajte 🙂
Dopredu si tiež môžete poznačiť stredu 17.6., kedy bude nasledujúce poSPOLU. A tiež sa na poSPOLU stretnutia môžete tešiť aj počas leta, keďže my pracujúci nemáme typické prázdniny.
Majte sa krásne a do videnia už čoskoro.
Petra a tím poSPOLU